Boonus

August 4, 2021

Suured Pai Gow pokkeri võitjad 2021. aastal

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Nad ütlevad, et mis juhtub Vegases, see jääb Vegasesse. Mõne inimese jaoks on Pai Gow pokkeris suurvõit see, mida nad kogesid Sin Citys, ja vastupidiselt öeldule toovad nad lahkumisel sularaha kaasa.

Suured Pai Gow pokkeri võitjad 2021. aastal

Siin on mõned mängurid, kes on võitnud suured sularahatükid mängides Pai Gow pokkerit Las Vegases.

Rosemarie

Las Vegase elanik Rosemarie (perekonnanime pole) võitis 18. juunil 2021 Orleansi hotellis ja kasiinos üle 85 000 dollari, kui ta tabas Boyd Gamingu piirkondlikku seotud Pai Gow Pokeri progressiivset jackpotit.

Rosemarie on regulaarselt kasiinot külastanud alates 2016. aastast. Päeval, mil ta võitis, viskas Rosemarie seitsmekaardilise sirgu, mis teenis talle jackpoti. Lisaks võitis ta varanduse boonuse kõrvalpanuse tegemisest täiendava 1000 dollarit.

Teine Las Vegase elanik, kes mängis samuti Orleansi hotellis ja kasiinos, võitis 3. juunil 2021. aastal Boyd Gamingu progressiivse jackpoti Pai Gow Poker, ulatudes 160 873 dollarini. Ja 13. juunil 2021 võitis Aliante kasiino mängija Pai Gow Pokeri progressiivse jackpoti Pärast klubides seitsmekaardi sirgjoonelist lööki 92 293 dollarit. See mängija pani varanduse eest lisaauhinna 21 186 dollarit boonuse külgpanus.

Randall Needens

Colorado elanik Randall Needens külastas 2021. aasta märtsis Las Vegast. Tundub, et Lady Luck oli tema külje all, kui ta mängis Palace Station hotellis ja kasiinos Pai Gow'd. Lüües sirgjoonelise seitsme südamepistiku kaudu, võitis Needens ligi 233 000 dollarit.

Kasiino andmetel oli progresseeruv Pai Gow jackpot pidevalt tõusnud, kuna see paar nädalat enne seda rikkus 200 000 dollarit.

Jose Loera

Fortune naeratas Jose Loerale ööl vastu 21. juunit 2021. Külastades oma Texase Laredos asuvat kodu Las Vegases, mängis Loera Harrah's kasiinos, kus ta võitis 138, 894 dollarit. Pokkeri jackpot koosnes viiest ässast. Pai Gow mängimisel saab jokker toimida ässana või kaardina, et lõpetada masti või sirge.

Loera oli enne jackpoti võitmist paar päeva Harrah's pereliikmete juures viibinud. Ta kavatseb kasutada osa oma võidust võlgade tasumiseks ja ülejäänu nautimiseks.

Anonüümne rekordite võitja

2019. aasta novembris tulid jõulud Pariisi Las Vegase kasiinos mängijale varakult. Nimeta mängija tabas Face Up Pai Gow Pokeri progressiivset jackpotit, võites rekordilise 2330 133 dollarit. Õnneliku mängija võidukäes oli seitsmekaartiline sirge teemantides.

Progressiivne ühendas neli tosinat Pai Gow Progressiivset lauda Caesarsi erinevate kasiinokinnistute vahel kogu Las Vegases ja mujal Nevada osariigis. Need progressiivsed ja seotud lauamängud olid saadaval ka Harrah'i valdustes väljaspool Las Vegast.

Selline laiendatud ühendatud tabelite võrgustik toob mängijatele mitmeid eeliseid. Esiteks kasvavad jackpotid kiires tempos ja jõuavad suurte summadeni. Teise jaoks pakuvad nad väljamakseid sagedamini.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga
2024-05-16

Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga

Uudised