Kuidas mängida mobiilis Pai Gow

Pai Gow on üks parimaid kasiinomänge, mida mängida, kui mängijal on palju aega tappa. Pai Gow'i mängimise populaarsus mobiilseadmetes on viimastel aastatel püsivalt tõusnud. Selle mängumäär on aeglane, mis tähendab maja madalamat serva. See maksimeerib ka mängija võimaluse suurema võiduga minema jalutada.

Mängureeglid võivad tunduda keerulised, kui võrrelda neid kiire tempo mängudega, nagu Texas hold 'em. Kui mängija neist aru saab, muutub suuremaks võitmine lihtsamaks. Kuid kõigepealt peavad mängijad tegema vahet Pai Gow ja klassikalise pokkeri vahel.

Kuidas saab rakendust Pai Gow mängida või mobiilselt reageerivat?

Kuidas saab rakendust Pai Gow mängida või mobiilselt reageerivat?

Kui mängijal on klassikalise pokkeri kogemus, on lihtne mõista, kuidas Pai Gow'i saab mängida rakendustes või mobiilse reageerimisega versioonides. Need kaks mängu näitasid paljusid sarnasusi, mida uued Pai Gowi mängijad saavad kasutada mängu alustalana. Pai Gow erineb klassikalisest pokkerist nii:

  • Mängijad alustavad mängu kahe asemel seitsme kaardiga
  • Pai Gow tekkidel on 2 jokkeri asemel üks
  • Pai Gow mängimisel pole blefimine lubatud
  • Bettors lähevad pea diiler
  • Käte paremusjärjestus erineb ka pisut
Kuidas saab rakendust Pai Gow mängida või mobiilselt reageerivat?
Reeglid

Reeglid

Mängijad saavad panustada päris sularahasse, kuna kõik mängupakkujad toetavad nii androidit kui ka muid seadmeid. Niisiis, peate teadma reegleid ja parimat viisi mõne mängu võitmiseks. Käte asetuse süsteem on sama, mis mängudel, näiteks Texas hold'em, mõne erandiga.

Ühe jaoks on võimalik, et ühes käes on viit sorti kaardikomplekti. See on kõrgeim käsi ja see võib isegi kuningliku masti löögi anda. Siiski on alati soovitatav jaotada sellised käed esiosaks ja alumiseks käeks, kuna mängimist saab pikendada.

Reeglid
Mobiilne Pai Gow strateegia

Mobiilne Pai Gow strateegia

Enamik kogenud Pai Gowi mängijaid mõistab ka seda, et mängu pikendamine on osa strateegiast ja väljaütlemata reegel. See on eriti kasulik, kuna kõik mängude pakkujad toetavad iPhone'i ja iOS-i seadmeid, mis võivad ühe laadimisega kaua kesta. Klassikalises pokkeris ei ohverda mängijad kunagi ühtegi ässa.

Mängijad peavad siiski looma kaks kätt. Ühel neist kätest peab olema kaks kaarti. Seetõttu peavad nad jagama sellised käed, et moodustada 2 võidukätt. Niisiis tähendaks see vähemalt ühe ässa panemist enne diileriga vastu käimist.

Mobiilne Pai Gow strateegia
Kuidas Pai Gowi on tahvelarvutis lihtne ja sobiv mängida

Kuidas Pai Gowi on tahvelarvutis lihtne ja sobiv mängida

Mängijate esimene asi, mis meelde tuleb, on see, et Pai Gow pistab nad diileri vastu. Erinevalt teiste mängijate vastu käimisest ei tohi Pai Gow käe võitmisel proovida mingit bluffimist ega trikitamist. Nii mängija kui ka diiler saavad seitse kaarti. Mängija kaardid jäävad esiküljega ülespoole, kuni diileri kaardid ülespoole.

Kaardid jagatakse kaheks käeks. Esikäel on viis kaarti ja suurem osa mängija kaartidest peaks selle käe tugevdamiseks minema. Diiler näitab nende kätt, kui mängija otsustab, kuidas tema käed jaotatakse.

Kuidas Pai Gowi on tahvelarvutis lihtne ja sobiv mängida