Kuidas mängida

September 8, 2021

Kuidas mängida nagu professionaal Pai Gow's

Mõistmine kuidas mängida Pai Gow võib olla kasulik enne online -kasiinos mängimist. See on ülevaade mõnest tõestatud mängustrateegiast.

Kuidas mängida nagu professionaal Pai Gow's

3 võitvat näidendit Pai Gow's

Pai Gow on põnev mäng, mida esmakordselt mängiti 80ndatel. Aastate jooksul on mängijad leiutanud näidendeid, mis panevad teid paremale positsioonile diileri võitmiseks ja panuste võitmiseks Pai Gow's. Mäng meeldib mängule selle lihtsuse ja vähese maja eelise poolest. See on üks paljudest mängudest, mis on arenenud koos tehnoloogiaga, olles saanud mõned täiendused, näiteks digiteeritud ja mobiilimängude jaoks optimeeritud.

Täna saate mängida oma lemmik online kasiinos Pai Gow. Selle lehe järgmised jaotised sisaldavad parimate näpunäidete kogumist Pai Gow'is võitmiseks.

Kuidas mängida Pai Gow

Pai Gow mäng hõlmab kaardipakki ja paari täringut. Diiler jagab kaardid 7 seeriasse ja mängijad veeretavad kordamööda paari täringut. Täringute veeretamise tulemus määrab igale mängijale määratud kaartide komplekti.

Mängus saavad mängijad vaid võimaluse diileriga võistelda, erinevalt teistest lauamängudest, kus nad võistlevad teiste mängijate vastu. Kuigi mängus võitmine põhineb õnnelikkusel, võivad mõned strateegiad aidata teil võiduvõimalusi suurendada. Vaadake neid allpool:

Jokeri kaardi taktikaline kasutuselevõtt

Jokeri kaardi hoidmine õigel ajal on üks strateegiaid, mis on paljudes mängudes hästi toiminud. Mängus saate teha kaks kätt; madal ja kõrge. Kui kasutate jokkerit edasimüüja kätt lööva käe tugevuse suurendamiseks, saate võidud koguda parimasse olukorda. Kui teil on õnne saada rohkem kui üks jokkerikaart, on nende jagamine kahe käe vahel mõistlik, selle asemel, et ühe käega loputada.

Kodutee lähenemisviisi kasutamine

Kui kaarte jagatakse Pai Gow's, võidate, pannes oma käe maja käe vastu. Üks viis võitja välja selgitamiseks on võtta vastase mõtteviis ja seejärel teha mänge, mis parandavad teie käe tugevust võrreldes nende omaga. Näiteks kui jagatakse täismaja, mis koosneb kolmest liigist ja kahest paarist, oleks parim mäng jagada kõrgeim paar ühes käes ja ülejäänud teises käes.

Parim mäng, kui jagatakse nelja-of-a-kind kaarte

Pai Gow's on kõik võimalik. Kui saate neli sarnast kaarti, peaksite need jagama või kokku panema, olenevalt nende väärtusest. Näiteks kaardid kahe kuni kuue vahel on tugevamad, kui hoiate neid ühes käes koos. Kaartide puhul vahemikus 7 kuni 10 saate neli kaarti jagada mõlema käe kaheks paariks.

Paaride jagamine kehtib ka siis, kui teil on neli Jack-, King- või Queen -kaarti. Jagatud paaride sidumine ässkaardiga suurendab käe tugevust. Nii et kui sa saad ässade paari, on mõistlik ühte käes hoida.

Järeldus

Eespool käsitletud strateegiate abil saate selles osaleda põnev mäng Pai Gow ja võita märkimisväärseid krediite. Konkurentsieelise saavutamine aitab kaotusi minimeerida ja mängu rohkem nautida. Otsige veebikasiinot, mis pakub Pai Gow'd, ja hakake juba täna päris raha teenima. Pidage meeles, et mängu mitu korda mängimine on ainus viis parimaid strateegiaid peast teada.

Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker
2021-12-01