Kuidas tasakaalustada kahe paari strateegiat Pai Gow's

Uudised

2021-09-15

Tööstrateegia valdamine on igas mängus väga oluline. Kahe paari käe strateegia on Pai Gow mängijate seas väga levinud. Selles ülevaates uurime võimalikke viise selle strateegia jõu tasakaalustamiseks.

Kuidas tasakaalustada kahe paari strateegiat Pai Gow's

Edu saavutamiseks Pai Gow Pokker, sul peab olema vaimne võimekus, et tasakaalustada kahe käe vahel jõudu. Üks on märgitud madalaks käeks, teine aga kõrgeks käeks. Tasakaalu saavutamine on enamiku võimalike käte jaoks lihtne.

Jõuvahekorra saavutamine kahe paari mängimisel annab aga nii algajatele kui ka kogenud mängijatele raske aja. Allpool olevad lõigud sisaldavad kahe paari käe jõudude tasakaalu analüüsi. Lisaks on näpunäiteid, mis aitavad tasakaalu hoida ja käsi enda kasuks mängida. Näpunäiteid järgides saate Pai Gow pokkeris võitu maksimeerida.

Väljakutse kahe paarilisega mängijatele

Kui teil on kaks paari kätt, peate tasakaalu säilitamiseks otsustama, kuidas mängite. Üks võimalus seda teha on kõrge paari madalam väärtus. Teise võimalusena võite seda hoida madalas paaris. Ükskõik, kuidas otsustate mängida, on eesmärk säilitada jõudude tasakaal.

Võimsuse säilitamise võimalikud viisid

Võtke stsenaarium, kus olete saanud suhteliselt kõrge kaardi, kui peate madala käe panema. Mõistlik mäng oleks siin hoida mõlemad paarid kõrgel. Nii hoiate jõudude tasakaalu enda kasuks. Veel üks täiuslikult toimiv manööver oleks paaride jagamine.

Mängude jälgimine punktisüsteemi abil

Paljud mängijad on Pai Gow igas etapis parimate mängude väljaselgitamiseks usaldanud punktisüsteeme. Tänapäeval kasutatakse punktisüsteeme sellepärast, et need töötavad. Praktikas nõuab punktisüsteem, et peate lisama iga paari kahele paarile.

Näiteks kaaluge etappi, kus teile jagatakse paar, mis koosneb tungrauast ja viiest. Piisab, kui liita kokku kahe kaardi väärtus. Sel juhul 11 (Jacki jaoks) ja 5. Kokkuvõttes annavad need kaks teile 16. Seda teades teate, kuidas kätt enda kasuks mängida.

Stsenaariumid, kus paarid peaksid välja voolama

Eksperdid soovitavad paarid igal ajal jagada, kui teie käes olevate kaartide väärtuse summa on 17. Sel juhul on üksikud paarid jõudude tasakaalu säilitamiseks piisavalt tugevad

Kui teie kaartide koguväärtus on 12–16, on jagamise otsus vabatahtlik. Erand sellest reeglist tuleb siis, kui sul on ässakaart madalale käele sisestamiseks. Sellisel juhul peaksite paarid kokku hoidma kõrgel käel

Paaride jagamine kehtib ka siis, kui teil on kaarte, mille väärtus on kokku 7 kuni 11. Kui saate madala ässa või kõrge kuninga paigutada madalale, on parem vältida paaride jagamist.

Mõnikord võite leida kaarte, mille kogusumma on 6 või vähem. Parim mäng siin on lõhestamine, kui sul pole ässa-, kuninganna- või kuningakõrgust, et madalale libiseda

Lõppsõnad

Pai Gow Poker on lõbus mäng, mis ei tohiks teid hirmutada. Eespool käsitletud näidenditega saate nüüd koos teiste mängijatega laua taha istuda ja kahest paarikäest parima saada. Pidage meeles, et mängus on rohkem reegleid, mida peaksite enne mängima asumist teadma.

Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker
2021-12-01