Uudised

November 17, 2021

Miks on Pai Gow pokker parem kui paljud lauamängud?

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kui kuulate kasiinos pokkerit, kuulete Texas Hold'emist ja televisiooniüritustest nagu WSOP. Lauamängufänn mainib aeg-ajalt Caribbean Studi või Three-Card Pokerit, samas kui Pai Gow pokkerit pole peaaegu kunagi võimalik valida.

Miks on Pai Gow pokker parem kui paljud lauamängud?

Pai Gow Poker oli perekonna "must lammas" hoolimata asjaolust, et tavaline pokker ja selle võrsed olid lauamängude aukudes populaarsed. Isegi kui enamik mängureid eirab seitsme kaardi pokkerit, on see strateegia poolest enamikust lauamängudest siiski parem.

Sellest hoolimata on neid head põhjused, miks Pai Gow pokker võib olla kõigist lauamängudest parim. Selle mängu üks tähelepanuväärseid plusse on see, et selle maja eelis on üks kaardimängude madalamaid.

Pai Gow's House Edge vs. Muud lauamängud

Lauamängu mängijana on teie ülesanne leida madalaima maja eelisega mängud. Igal mängul või käel on omane kasiino eelis ja seda kasiino eelist nimetatakse maja eeliseks. Pealegi, mida suurem see on, seda keerulisemad on teie jaoks pikaajalised koefitsiendid.

Selle tulemusel on blackjack house edge'i fännide jaoks "Püha Graal", kuna see pakub põhitehnikat tundvatele mängijatele vaid 0,50 protsenti. Teisisõnu, pikaajalised blackjacki mängijad, kes kasutavad põhistrateegiat, riskivad kaotada 0,50 dollarit iga 100 dollari eest.

5,26-protsendilise majaeelisega Ameerika "topeltnull" rulett on Euroopa "null-null" ruleti polaarne vastand. Siiski on Pai Gow Pokeril teiste kaardimängudega võrreldes tagasihoidlik maja eelismäär.

Võrreldes teiste lauamängudega on Pai Gow Pokeril äärmiselt väike majaeelis. Sellel on 1,46 protsendi eelis blackjacki ees ilma strateegiata, 2,7% eelis ühe nulliga ruleti ees ja 5,26 protsenti parem Ameerika ruleti ees.

Väiksema pangasummaga saate kauem mängida

Pai Gow Pokeris saate olla tunnistajaks paljudele tõugetele, sest iga jaotus on kaks-kaks matš diileri vastu. Selle "tõukeelemendi" tõttu on mäng ideaalne neile, kellele meeldib aeglasem ja stabiilne mängukogemus. Enamikul juhtudel alustate 50 dollariga ja jõuate sama 50 dollarini, kui teete mõne panuse mõne joogi võitmiseks.

Miks mõned mängijad Pai Gow'd väldivad?

Alustuseks on tähelepanuväärne, et Pai Gow Pokeri mängul on Aasia juured, mis kipub hoidma Aasiast välja treenimata mängijaid mängus osalemast.

Tõuge on veel üks põhjus, miks juhuslikud mängijad Pai Gow pokkerit väldivad. Kui lähete kasiinosse ja kavatsete võita või kaotada kõik oma žetoonid, ei pruugi mäng, mille tulemus on null, 40% ajast olla teie jaoks.

Lõpuks võib mängu mängimiseks vajalik, tõsi küll, keeruline lähenemine olla väsitav. Niisiis, mängijad, kes tahavad mõnusalt aega veeta, kuid pole võidu pärast mures, lähevad hasartmängudele nagu baccarat, rulett ja craps.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga
2024-05-16

Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga

Uudised