Pai Gow faktid, mida te ilmselt ei teadnud

Uudised

2021-11-24

Pai Gow Poker on madala riskiga kaardimäng oma sagedaste tõugete ja aeglase mängumäära tõttu. Kaunilt kaunistatud mäng, mida sageli tuntakse ka kahe käega pokkerina, on osavusmäng, mida võib kiiresti õppida.

Pai Gow faktid, mida te ilmselt ei teadnud

Sellel mängul on suur kamraadlikkus, sest kõik mängivad sama diileri vastu, nii et kui üks inimene võidab või kaotab, mõjutab kogu tabel sama tulemust. Kui otsite sõpradega lõbusat mängu, on Pai Gow Poker suurepärane võimalus. Enamik kaardimängijaid teab seda juba, kuid neid on vähe huvitavaid fakte Pai Gow pokkeri kohta sa ei pruugi olla teadlik.

5 naljakat fakti Pai Gow kohta

  • Pai Gow pokker päästis kaardiklubi

Et oma ebaõnnestunud kaardiklubi Californias säilitada, mõtles kutt nimega Sam Torosian välja Pai Gow pokkeri. 1985. aastal lõi ta selle mängu ja sellest ajast on sellest saanud suur hitt kaardiklubides ja kasiinodes üle kogu riigi. Kahjuks jäi Sam miljonite dollarite autoritasudest ilma, kuna jättis kaardimängu patenteerimata.

  • Pai Gow pole tegelikult pokker

Pai Gow Poker on lauamäng, mitte pokkerimäng. Selles suhtes on see sama, mis Texas Hold'em Bonus, Caribbean Stud ja Fortune Three Card Poker. Kuigi maja eelis on korrektselt mängides väike, on võimalusi selle edasiseks vähendamiseks, kui mängite mängu nii seest kui väljast.

  • Dominoes inspireeritud Pai Gow pokkeri mäng

Hiina hasartmäng Pai Gow Poker, mis kasutab 32 doominot ja pärineb Song -dünastiast, on Pai Gow Pokeri inspiratsiooniks. See mäng on kõigil Hiina kasiinodel ja ka suurtel kasiinodel üle kogu maailma. Samuti on Pai Gow mängimisel 35 960 võimalikku nelja plaadi kombinatsiooni.

  • Mängu inspireeris ka Puy Soy

Sam Tororsianit mõjutas ka Puy Soy. Käsi koosneb 13 kaardist, mis on lõigatud kolmeks. Mängijad kasutavad neid panga kolme käe vastu, et oma kaarte üksteise vastu mängida. Seetõttu segas Sam Puy Soy Pai Gow'ga ja lisas draakoneid, et muuta see lääne publikule atraktiivsemaks. Ülejäänud, nagu öeldakse, on ajalugu.

  • Pai Gow pokker pole Ameerika Pai Gow

Hoolimata asjaolust, et Pai Gow Pokkerit on nimetatud "Pai Gow ameerika stiilis versiooniks", pole see veenev kirjeldus. Pai Gow pokkeri mängimiseks mängite diileri vastu ja peate oma jagatud kaartidest seadma kaks kõrgeimat kätt. Sellegipoolest sarnaneb Pai Gow pokkeri põhijooned Pai Gow omaga.

Lõplikud mõtted

On vaid mõned mängud, mille ajalugu on sama lõbus kui Pai Gow pokkeri oma. Need lõbusad faktid on vaid mõned selle lauamängu huvitavatest asjadest. Vaadake ise, miks nii paljud inimesed üle maailma naudivad Pai Gow pokkeri mängimist, proovides seda.

Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker
2021-12-01