Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker

Uudised

2021-12-01

Nagu nimigi ütleb, on Face Up Pai Gow Poker a pai gow pokkeri variatsioon kus diileri käsi on täielikult kuvatud. Teil võib tekkida küsimus: "Mis on saak?" Kui diileri jaoks on äss-kõrge stardikäsi, on käsi automaatselt tõukejõud. Selliste juhtumite eest kaitsmiseks on alati kõrvalpanus.

Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker

Kuigi mõlemad mängud on üsna sarnased, tuleb märkida mõningaid huvitavaid erinevusi. Näoga ülespoole jagatakse diileri kaarte näoga ülespoole. Face Up Pai Gow versioonis puudub ka 5% komisjonitasu. Lisaks on diileri äss-kõrge pai gow automaatne tõukejõud ja mängijate panganduseks pole ruumi.

Reeglid

See on okei, kui soovite lihtsalt teada, kuidas erineb Face Up Pai Gow pokker traditsioonilisest pai gow pokkerist. Face Up Pai Gow pokkerit reguleerivad järgmised reeglid:

 1. Kasutatakse ühte pakki 53 kaarti, sealhulgas 52 tavalist kaarti ja üks naljamees.
 2. Naljamees seevastu on natuke kontrolli alt väljas. Selle kaardiga saab teha ässa, sirge, punase, sirge või kuningliku masti.
 3. Tavalistes pokkeri reitingureeglites on üks ootamatu erand: A2345 sirge (sageli tuntud kui "ratas") on kõrgeimal kohal. Hoolimata asjaolust, et mõned asutused on sellest naeruväärsest piirangust loobunud, teeb enamik seda.
 4. Mäng algab siis, kui mängija panustab. Lisaks on mängijal võimalus teha Ace Highle hetkel tõukepanus, kui ta seda teeb.
 5. Diiler jagab mängijale ja diilerile seitse kaarti.
 6. Mängijad ei saa oma võitu pangata.
 7. Edasimüüja kaarte näidatakse sel hetkel avalikkusele tagurpidi. Vastavalt "maja viis" eeskirjadele moodustab edasimüüja vastavalt "maja viis" eeskirjadele 5-kaardilise kõrge käe ja 2-kaardi madala käe. Kõrge käe pokkeri väärtus peab olema kõrgem kui madala käe.
 8. Kui diileri tugevaim viie kaardi käsi on ässa kõrge, lõpeb mäng tõukega olenemata mängijate käes olevatest kaartidest. "Äss-kõrge pai gow" on see, mida seda nimetatakse.
 9. Mängijal on viis kõrget kaarti ja kaks madalat kaarti. Nagu diileri käsi, peab kõrgel käel olema kõrgem pokkerireiting kui madalal.
 10. Tavalised pokkeri pingeread kehtivad viie kaardi käes. Paar või mitte paar on kahe kaardiga mängus ainus võimalik pokkerikäsi ja seejärel määratakse iga kaardi väärtus, vaadates kõigepealt kõrgeima asetusega kaardi väärtust.
 11. Pärast seda, kui lööja on oma käe seadnud, võrreldakse mängija ja diileri kõrgeid ja madalaid käsi. Võitja on alati see, kellel on parim pokkerikäsi. Kui mõlemal käel on sama auaste, näiteks ässadel ja kuningatel, katkestab diiler lipsu.
Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker
2021-12-01