Kuidas mängida

November 10, 2021

Face Up Pai Gow pokkeri põhitõed

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter


 Face Up Pai Gow pokkerimäng lööb mängijad diileri vastu põnevas pea-pea võistluses. Selles mängus saavad mängijad näha diileri kätt, enne kui nad oma käega liigutavad. Oma Pai Gow Poker Vegas kaardimängude abil saate teha valikulisi panuseid progressiivsetele, varandusboonustele, kadedusboonustele ja ässade kõrgustele.

Face Up Pai Gow pokkeri põhitõed

Pai Gow online kasiinodes on populaarne mäng, seetõttu anname teile kõik üksikasjad Pai Gow näo ülespoole põhitõdede kohta. allpool:

Iga mängija, sealhulgas diiler, saab selles Pai Gow variatsioonis seitse kaarti. Selles mängus kasutatakse tavalist 52-kaardipakki pluss üks Joker.

Jokerit kasutatakse selles mängus kolmel viisil:

  • Sirge täitmiseks
  • Loputuse lõpuleviimiseks
  • Ässana

Otsustatakse, kellele esialgne käsi jagatakse, kui diiler käivitab juhuslike numbrite generaatori (RNG). Diiler loeb iseendast, kes on alati number üks, vastupäeva liikudes.

Vastavalt kodureeglitele määrab diiler kõigepealt oma käe, enne kui juhendab kaasmängijaid sama tegema.

Osalejatega jagatakse kahte kätt seitsmest kaardist. Seitse kaarti sisaldavad kõrgeid ja madalaid käsi järgmiselt:

  • Viis kaart = kõrge käsi
  • Kaks kaarti = madal käsi

Niipea kui kaks kätt on tehtud, tuleb need paigutada näoga allapoole, nagu on näidatud skeemil.

Kuidas võita Face Up Pai Gow

Panuse võitmiseks peaksid nii teie kõrged kui ka madalad käed saama diileri omast kõrgema tulemuse. Vajalik on traditsioonilise pokkeri kogemus; aga kui sa juba oskad mängida, on see mäng sulle imelihtne.

Kui kõrgel käel on viis kaarti, võib madalal käel olla ainult kaks kaarti ja see peab olema kõrgema käega madalam. See on oluline selleks, et käsi loetaks „vastikuks“ ja panus kaotatakse.

Kuna majal on alati kõrge käsi, peate panuse võitmiseks maja peksma. Nii madal kui ka kõrge käsi peavad kas võitma või kaotama, et raha saaks käsi vahetada. Panusele helistamiseks tähendab "tõukamine" seda, et kumbki pool ei võida ja kumbki ei kaota raha. Kui kõrged ja madalad käed on sama paremusjärjestusega, kuid võrdsed, võidab panus maja.

Fortune boonus

Selle panuse võitmiseks peab teie parim seitsmekaartiline käsi vastama ühele makstava tabeli preemiale. Siin asetab diiler teie panuse kõrvale nupu "kadedus", kui panustate õnneboonusele vähemalt 5 dollarit. Seda tehes saate kadedusboonust. Koefitsientide vaatamiseks vaadake mängu võidutabelit.

Kadeduse boonus

Pärast vooru maksab diiler välja kõik kadedad boonused. Kõik kadedusnuppudega mängijad võidavad, kui vähemalt üks neist saab Envy Bonus kvalifitseeruva käe. Diileri käsi ja teie enda käsi ei saa olla samas voorus kadedusboonuse objektiks. Väljamaksed on välja toodud tabelis.

Äss-kõrge

Kui diiler jagab Ace-High Pai Gow (ässa ja paarideta käsi või suurem käsi), lükatakse kõik külaliste esmased panused automaatselt järgmisse ringi.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga
2024-05-16

Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga

Uudised