Uudised

September 29, 2021

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil Krüptovaluutad muudavad tegevust paljudes tööstusharudes üle maailma. Tegelikult oli hasartmängutööstus plokiahela tehnoloogia varajaste kasutuselevõtjate seas. Tänapäeval on kõigil, kes kasutavad panuste tegemiseks krüptoprotokolli, palju võimalusi. Paljud kasiinod aktsepteerivad e-rahakottide kõrval ka krüptomakseid. Lisaks on olemas eksklusiivsed krüptovõrgu online kasiinod, mis aktsepteerivad erinevaid krüptomakseid nagu Bitcoin, Ripple, XRP ja Ethereum. Krüptovaluutadega mängimisel on palju eeliseid. Vaadake allpool kõige olulisemat.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Turvalisus

Krüptovaluutavõrkudel on kõige arenenum tehnoloogia. Selle tulemusena on need praktiliselt läbimatud. Bitcoin on krüptohasartmängusaitidel kõige populaarsem krüptovaluuta. Kõik tehingud registreeritakse plokiahelas, avalikus pearaamatus ja nüüd on ERC-20 mündid tagatud nutikate lepingutega. Iga omaniku seade peab andmete ja tehingute üle arvestust. Turvalisemate tehingute jaoks peavad kasutajad iga tehingu sooritamiseks autentima. Kuna mängijad teevad krüptokasiinodega tehinguid ilma kolmanda osapooleta, on kogu süsteemil vähem nõrku kohti. Seetõttu ei suuda häkkerid raha varastada.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Privaatsus

Kui eelistate oma andmeid privaatsena hoida, on krüptoga hasartmängud teie jaoks. Krüptokasiinodel ei ole kliendi tundmise (KYC) poliitikat. Seetõttu jäävad kõik teie tehtud tehingud privaatseks.

Kasiino tuvastab mängija ainult avaliku võtme abil. Seetõttu ei pea mängijad oma nime, aadressi ega asukohta jagama.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Kiired maksed

Krüptomaksed on mängijate jaoks kiireim viis võitude väljamaksmiseks. Selle põhjuseks on asjaolu, et plokiahelas tehingute kontrollimisega pole kaasatud kolmandaid osapooli. Maksed makstakse mängijatele välja mõne tunni jooksul, samal ajal kui sissemaksed kasiino kontole kajastuvad koheselt.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Madalad tehingutasud

Krüptokiinod võtavad madalamaid tasusid võrreldes muude makseviiside tehingutasudega. Lisaks ei pea kliendid maksma teenus- ja hooldustasusid. Muud makseviisid, nagu krediitkaardid ja e-rahakotid, kehtestavad oma klientidele lisatasusid.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Eksklusiivsed boonused

Kuna krüptomaksed on soodsamad nii kasiinole kui mängijatele, annab kasiino krüptoga maksvatele mängijatele paremaid boonuseid. Täiuslikud näited on krüptokasiinode tervitusboonused, mille protsendid on suuremad kui fiat-valuuta boonused.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Kõrgemad panustamise limiidid

Krüptovaluutad on täielikult detsentraliseeritud. Seetõttu ei reguleeri need valitsused. Krüptoga hasartmänge mängides saavad mängijad teha suuri panuseid ilma limiitide pärast muretsemata. Selline olukord annab kõrgetel mängijatel rohkem ruumi oma rahale panustada.

Lisaks on krüptokasiinodel spetsiaalsed VIP-programmid. Nendes mängijatele meeldib mängida väga kõrgete limiitidega.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Järeldus

Krüptovaluutadega hasartmängudel on palju eeliseid. Kuna plokiahela tehnoloogia on aktsepteeritud kogu maailmas, on krüptohasartmängud siin, et jääda. Ainus negatiivne külg on krüptovarade suur volatiilsus. Siiski saate volatiilsust ära kasutada, ostes vara, kui hind on madal. Pärast seda muutuvad kõik krüptovarade kujul välja makstud võidud väärtuslikumaks, võimaldades teil kahju hüvitada.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga
2024-05-16

Meeldejääv öö: Las Vegase kohalikud hitid $200 000 videopokkeri jackpotiga

Uudised