Uudised

September 29, 2021

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Krüptovaluutad muudavad oma tegevust paljudes maailma tööstusharudes. Tegelikult oli hasartmängutööstus plokiahela tehnoloogia varajaste kasutuselevõtjate hulgas. Tänapäeval on igaühel, kes panuste tegemiseks krüptot kasutab, palju võimalusi. Paljud kasiinod aktsepteerivad e-rahakoti kõrval krüpto makseid. Lisaks on olemas eksklusiivsed krüpto -online -kasiinod, mis aktsepteerivad erinevaid krüptomakseid nagu Bitcoin, Ripple, XRP ja Ethereum. Hasartmängudel krüptovaluutadega on palju eeliseid. Vaadake allpool kõige olulisemaid.

Miks panustada Pai Gow'le krüpto abil

Turvalisus

Krüptoraha võrkudes on kõige arenenum tehnoloogia. Selle tulemusena on nad praktiliselt läbitungimatud. Bitcoin on hasartmängude saitidel kõige populaarsem krüptovaluuta. Kõik tehingud kirjendatakse plokiahelas, avalikus pearaamatus ja nüüd on ERC-20 mündid tagatud arukate lepingutega. Iga omaniku seade salvestab andmeid ja tehinguid. Turvalisemate tehingute jaoks peavad kasutajad kõik tehingud lõpule viima. Kuna mängijad teevad krüptokasiinodega tehinguid ilma kolmanda osapooleta, on kogu süsteemil vähem nõrkusi. Sellisena ei suuda häkkerid leida vahendeid raha varastamiseks.

Privaatsus

Kui eelistate oma andmeid privaatsena hoida, on krüptoga hasartmängud teie jaoks. Krüptokasiinodel pole KYC-põhimõtteid. Seetõttu jäävad kõik teie tehtud tehingud privaatseks.

Kasiino tuvastab mängija ainult avaliku võtme abil. Seetõttu ei pea mängijad oma nime, aadressi ega asukohta jagama.

Kiired maksed

Krüptomaksed on mängijatele kiireim viis võitude väljamaksmiseks. Selle põhjuseks on asjaolu, et plokiahelas tehingute kontrollimisega ei tegele kolmandad osapooled. Maksed makstakse mängijatele mõne tunni jooksul, samal ajal kui kasiino kontole tehtud sissemaksed kajastuvad koheselt.

Madalad tehingutasud

Krüptokasiinod võtavad teiste makseviiside puhul tehingutasudega võrreldes madalamat tasu. Lisaks ei pea kliendid maksma teenindus- ja hooldustasusid. Muud makseviisid, nagu krediitkaardid ja e-rahakotid, nõuavad oma klientidele lisatasusid.

Eksklusiivsed boonused

Kuna krüptomaksed on nii kasiinole kui ka mängijatele odavamad, annab kasiino paremaid boonuseid mängijatele, kes maksavad krüptoga. Ideaalsed näited on teretulnud boonused krüptokasiinodes, mille protsendid on kõrgemad kui fiat valuuta boonused.

Kõrgemad panustamislimiidid

Krüptovaluutad on täielikult detsentraliseeritud. Seetõttu ei reguleeri neid valitsused. Krüptoga hasartmängudel saavad mängijad teha suuri panuseid, muretsemata limiitide pärast. Selline olukord võimaldab kõrgrullidel rohkem raha panustada.

Pealegi on krüptokasiinodes spetsiaalsed VIP -programmid. Nendes mängudes naudivad mängijad väga kõrgeid piire.

Järeldus

Krüptorahaga hasartmängudel on nii palju eeliseid. Plokiahelatehnoloogia aktsepteerimisega kogu maailmas on krüptohasartmängud siin, et jääda. Ainus negatiivne külg on krüptovarade suur volatiilsus. Siiski saate volatiilsust ära kasutada, ostes varasid madala hinnaga. Pärast seda muutuvad kõik võidud, mis makstakse välja krüptovarade kujul, väärtuslikumaks, võimaldades teil kahjumit tagasi teenida.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
Tavaline Pai Gow pokker vs. Face Up Pai Gow pokker
2021-12-01